kece-kumaşBOBİN KEÇE

Keçe, geçmişten günümüze kadar en yaygın kullanım alanına sahip tekstil ürünlerinin başında gelmektedir. Günümüz gelişen teknolojisi ve şartları ile birlikte üretimi artan sentetik keçeler de birçok farklı sektörde kullanılmaktadır.

Bobin (rulo) keçeler ise yoğun olarak keçe kullanılan işlerle uğraşan kişiler için toptan keçe satımlarında kolaylık olması amacı ile hazırlanmış rulo halinde ki keçelerdir. İstek ve ihtiyaçlara göre ince ya da kalın keçelerin bobinler üzerine rulo şeklinde sarılmasıyla tedarik edilen bu ürünler, keçe kullanımı fazla olan kişiler için büyük avantaj ve kolaylık sağlamaktadır. Toptan keçe alışverişi yapan kişiler, genel olarak bobin keçeleri tercih etmektedir.

Keçe özellikle tekstil sektöründe ve daha birçok farklı alanda ana ve tamamlayıcı unsur olarak yer almaktadır. Uzun ömürlü kullanımları ve dayanıklılıkları sayesinde depolama konusunda hiçbir sıkıntı oluşturmamaktadır. Hafif yapısı ve uygun fiyatları ile de bobin keçeler tercih edilmektedir.

Keçe sektöründe iddialı olan firmamız, Kecefabrikası.com web adresimiz ile her renk ve çeşitte ince ve kalın bobin keçeleri özel üretim olarak müşterilerine ulaştırmaktadır.

Bobin keçelerin birçok çeşidi bulunmaktadır;

Ortalama olarak,

  • Standart Bobin Keçeler: 1mm-10mm kalınlık ve 1m. ene sahip 50-200 m. boylarda üretilmektedir.
  • İnce Bobin Keçeler: 1mm-2mm kalınlık ve 35 cm-6m. kadar en ve 50-200m. boylarda üretilmektedir.
  • Kalın Bobin Keçeler: 3mm-10mm kalınlık ve 35cm-6m.en ile 50m boylarda üretilmektedir.

Kalın rulo keçelerin taşıma ve nakliye açısından problem oluşturmaması açısından 50m. bobinler halinde tercih edilmektedir.

Bobin keçe fiyatları ve toptan alımlar hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçiniz.

Unutulmamalıdır ki, bobin keçe alımı perakende alımlara oranla çok daha düşük maliyetlidir. Bu maliyetlerin belirlenmesinde ki en önemli unsur keçe kalitesidir. Tüm bunların yanında keçe türü, en, boy ve kalınlık gibi etmenlerde maliyet konusunu etkilemektedir. Bobin keçe satın alımlarında metraj da fiyatın belirlenmesinde önem arz etmektedir. Fazla miktarda keçe alımları daha uygun fiyatlara alışveriş yapılmasını sağlamaktadır.

Firmamız, her çeşit, renk ve boyutta bobin keçe satın alma imkanı sunmaktadır. Tüm bu ayrıcalıklardan faydalanmak için aşağıda yer alan sipariş talep formunu doldurabilir, web sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

sentetik-kece-kumas-kalin-3-mm-100x100-cm-1-metre__0941447880874

İnce Bobin Keçe

Kalınlığı 2 milimetrenin üzerinde olmayan keçe ürünlerdir. Hazırlanması en zahmetli keçe türü ince keçelerdir. Ancak en geniş kullanım alanına sahip keçe türü de ince keçelerdir. İnce keçeleri şekillendirmek ve iğne kullanarak işlemek oldukça kolaydır. Bu yönüyle süs yapımı ve hobi işlerinde de sıklıkla yer bulmaktadır.

Keçe Fabrikası firmamız aracılığı ile her renkte ince bobin keçeye ulaşabilirsiniz.

Kalın Bobin Keçeler

Kalınlıkları genel olarak 2-10 mm arasında değişkenlik gösteren keçe kumaş türleridir. Ses ve ısı yalıtımlarında daha fazla tercih edilmektedir. Ses ve titreşim konusunda oldukça verimli olan bu ürünler ısı kaybını önlemesi ile de bilinmektedir. Kalın keçeler ince keçeler kadar yaygın olmamakla birlikte, el işi ve süslemelerde de kullanılabilmektedir.

Yapışkanlı Bobin Keçe

Yapışkanlı keçelerin arka kısımları kendiliğinden yapışkanlıdır ve zemin döşemelerinde çoğunlukla tercih edilmektedir. Yapışkanlı bobin keçelerde ekstra yapıştırma ihtiyaçlarına gereksinim duyulmamaktadır. Net bir kalınlık aralığı bulunmamaktadır.

Firmamız, keçe satışlarını bobin olarak yapmaktadır. 50mt altı sipariş talepleri uygun görülmemektedir. Daha detaylı bilgi almak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp