Ke-e-Sepeti-Depolama-Uzun-ama-r-Giyim-Sepeti-Saklama-Kutusu-Sepe

TEKSTİL KEÇESİ

Keçe kullanımının yaygın olarak görüldüğü alanlardan biri de tekstil sektörüdür. Tekstil ürünlerinde keçe kullanımının tarihi çok eski dönemlere dayanmaktadır. Ancak, yün keçelere ulaşmak her zaman için mümkün olmamak ile beraber oldukça maliyetlidir. Bu nedenle tekstil sektöründe sentetik keçelere daha fazla yer verilmektedir. Bu keçeler, elyaf kullanılarak üretilmektedir ve insan sağlığı üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır. Ayrıca gelişen günümüz teknolojisi ile birlikte, her ihtiyaca uygun ebat, çeşit ve renklerde keçeye ulaşmak oldukça kolay bir hal almıştır.

Tekstil sektöründe geniş yer bulan tekstil keçeleri, yalnızca giysi yapımında değil, giysi aksesuarları ve tasarımlarda da sıkça kullanılmaktadır. Uzun ömürlü kullanımları ve dayanıklı olmalarıyla bilinen bu tekstil ürünleri ile ceket, kaban, şapka ve hatta kravat üretimi dahi yapılmaktadır. İyi bir yalıtım malzemesi olan keçeler, özellikle ceket yapımında tercih edilmektedir. Farklı kumaşlar ve metaryeller ile desteklenen tekstil keçeleri ile trend tasarım ürünleri ortaya çıkmakta ve her dönem tüketicilerin ilgisini çekmeyi başarmaktadır.

Tekstil keçeleri, alerjik herhangi bir reaksiyona sebep olmamaktadır. Bu kumaşlar kullanılarak üretilen ürünler, her yaştan tüketicinin kullanımına uygundur.

Tekstil sektörü keçenin yaygın olarak kullanıldığı sektörlerin başında gelmektedir. Kolay işlenebilen tekstil keçeleri, zahmetsiz, düşük maliyetli ve dayanıklı ürünlerdir. Her yüzeyi kullanılabilen bu tekstil ürünlerinin bakteri tutmama ve neme karşı dayanıklı olma özellikleri de kullanımlarını oldukça çekici kılmaktadır.

Tüm bu özelliklerinin yanında tekstil keçeleri, giysi üretiminde giysilere yapı ve sertlik kazandırmak için de kullanılmaktadır. Giysilere form kazandıran ve daha düzgün bir görünüm elde edilmesini sağlayan tekstil keçeleri, daha birçok alanda geniş kullanım sahiptir.

Birinci kalite tekstil keçesi ürünlerine kolaylıkla sahip olabilmek için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tekstil Keçesi Özellikleri;

  • Dikişle güçlendirilmiş,
  • İnsan sağlığı ve çevreye zarar vermez (Oeko-Teks 100 Class I),
  • Bakteri, küf ve mantar oluşturmaz,
  • Organik (Organic cotton-cu 808813),
  • Ağır iklim koşullarına uygun,
  • Ağır yıkama ve kuru temizleme koşullarına uygun,
  • Konfor özellikleri artırılmış, (hacimli ve yumuşak)

onel-kalin-kece-duz-rulo-3-mm-50x100-aksesuarlar-129976-22-B

Firmamız ürünlerinde bu özelliklerin çoğunluğu bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetlerimiz ve aldığımız tüm olumlu geri dönüşler, referansımız niteliğindedir. Web sitemiz aracılığı ile sipariş formu doldurarak dilediğiniz ürüne ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca, web sitemizde yer alan iletişim numaralarından bizlere ulaşarak tüm ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilir, güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp